JESTEŚMY PIONIEREM WSZELKICH INNOWACJI W STOMATOLOGII

Jako jedni z pierwszych do procesu rekonstrukcji uzębienia wprowadziliśmy pobieranie wycisków elektronicznych.

Skanowanie zapewnia naszym Pacjentom maksymalny komfort, eliminując do niezbędnego minimum pobieranie wycisku masą wyciskową umieszczaną w ustach pacjenta oraz wszelkie niedogodności tak charakterystyczne dla tej powszechnie stosowanej metody. Nie ma tu odruchów wymiotnych i niejednokrotnie konieczności powtarzania wycisków, co staje się wiadome dopiero po odlaniu modelu gipsowego w laboratorium.

 

POSŁUGUJEMY SIĘ SKANEREM WEWNĄTRZUSTNYM

To najnowocześniejszy, najdokładniejszy i najszybszy na świecie skaner protetyczny. Zapewnia on uzyskanie doskonałego obrazowania uzębienia w wymiarze 3D, w pełnym kolorze i standardzie HD oraz w sposób bezinwazyjny, w niespotykanym dotąd komforcie dla Pacjenta.

 

WIRTUALNY KOLOROWY WYCISK 3D SZCZĘKI I ŻUCHWY ORAZ PEŁNEGO ZGRYZU, POWSTAJE W CIĄGU NIECAŁEJ MINUTY!

Obejmuje precyzyjnie wszystkie, także trudnodostępne obszary jamy ustnej. Jest widoczny dla lekarza i Pacjenta w czasie rzeczywistym na ekranach monitorów. Jednocześnie pobierane są kolory z każdego punktu poszczególnych zębów, sugerując uśredniony wybór koloru i jego optymalizację. Kolor zębów jest dobrany najdokładniej, jak tylko można, po prostu idealnie. Pacjent na bieżąco i z odtworzenia video ma możliwość oglądania trójwymiarowej wizualizacji w jakości HD. Niezależnie dowolnie wybrane obrazy 3D mogą być przetwarzane, powiększane i obracane ukazując wszelkie szczegóły niewidoczne gołym okiem. Daje to też możliwość doskonałego zaprojektowania i precyzyjnego wykonania całej pracy protetycznej uwzględniając wszelkie szczegóły.

Skan cyfrowy rejestruje tkanki twarde i miękkie w położeniu naturalnym, bez zniekształceń uciskiem masy wyciskowej. Skaner identyfikuje miejsca niedoskanowane i po ponownym wprowadzeniu do ust pacjenta uzupełnia obraz wpisując doskanowany obszar. Skan pozbawiony jest wszelkich błędów.

SKAN PRZESYŁANY JEST DROGĄ ELEKTRONICZNĄ DO NASZEGO LABOLATORIUM

W laboratorium odbywa się projektowanie i ostateczne wykonanie odbudowy bezpośrednio z otrzymanego pliku w technologiach digitalnych, eliminując czas oraz wszelkie etapy pośrednie i będące ich skutkiem ryzyko powstania błędów. Dane skanu zostają przetworzone przez oprogramowanie CAD (Computer Aided Design – Komputerowe Wspomaganie Projektowania), a wykonane w technologii CAM – (Computer Aided Manufacturing – Komputerowe Wspomaganie Wytwarzania).

PRACA PROTETYCZNA JEST IDEALNIE DOPASOWANA DO WARUNKÓW ANATOMICZNYCH I PASUJE JAK KLUCZ DO ZAMKA W SKARBCU NAJLEPSZEGO SZWAJCARSKIEGO BANKU

Skanowanie skanerem gwarantuje nie tylko otrzymanie idealnej pracy protetycznej, ale także przyspieszenie całego procesu rekonstrukcji uzębienia. Małe prace, kilkupunktowe mosty, pojedyncze korony, inlaye i onlaye, możemy wykonać nawet w ciągu kilku godzin i oddać je tego samego dnia.

NASI PACJENCI SĄ ZACHWYCENI. MY RÓWNIEŻ.

Skanowanie w Klinice Vivadental to jakość, szybkość i precyzja. Prace są szczelne, znakomicie przylegają i są nie do odróżnienia z innymi zębami Pacjenta. Po prostu ideał w każdym calu.