Preludium Implantologii – Sezon III, sesja 5

W ostatni weekend lutego 2019 roku odbyła się finałowa sesja III Sezonu PRELUDIUM IMPLANTOLOGII, która poświęcona była chirurgii implantologicznej. Kursanci wykonywali procedury zabiegowe u Pacjentów z zastosowaniem implantów Axiom pod... zobacz więcej

Data publikacji: sobota 23 lutego, 2019 w kategorii Preludium Implantologii

W ostatni weekend lutego 2019 roku odbyła się finałowa sesja III Sezonu PRELUDIUM IMPLANTOLOGII, która poświęcona była chirurgii implantologicznej. Kursanci wykonywali procedury zabiegowe u Pacjentów z zastosowaniem implantów Axiom pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik. Zabiegi odbywały się także w sedacji dożylnej pod opieką dr Jolanty Grzybowskiej, specjalisty anestezjologii, reanimacji i intensywnej opieki. Dzisiaj uczestnicy III Sezonu Preludium Implantologii kończą pięciomiesięczne szkolenie, a jego finał to uroczyste wręczenie Certyfikatów i kolejny miły wieczór spędzony w gronie lekarzy dentystów wiążących swoją przyszłość z implantologią stomatologiczną. Już jutro relacja z tego ważnego dla nas wydarzenia.

PRELUDIUM IMPLANTOLOGII, czyli implantologia w teorii i praktyce, to nowe szkolenie w ofercie Instytutu Vivadental, według Autorskiego Programu Edukacyjnego dr n.med. Violetty Szycik. Przeznaczone jest dla adeptów implantologii, obejmuje cały jej obszar koncentrując się na teorii i praktycznym zastosowaniu wiedzy w podstawowych procedurach implantologicznych. Daje doskonałe przygotowanie do Practiculum Implantologii, które w coraz większym stopniu zdominowane jest przez kursy praktyczne z udziałem Pacjentów, na których lekarze wykonują procedury zabiegowe pod kierunkiem Mentorów.

Partnerem szkolenia jest portal ImplantyPolska.pl oferujący system implantologiczny AXIOM oraz kompletne rozwiązania w implantologii stomatologicznej.

Galeria