Practiculum Implantologii – Sezon VIIB – Uroczystość wręczenia Certyfikatów

Grono polskiej implantologii stomatologicznej powiększyło się o kolejnych wspaniałych lekarzy, którzy swoim Pacjentom zapewniają najlepszą i najnowocześniejszą metodę leczenia utraconych zębów za pomocą implantów. Dołączyli do niego Absolwenci VII Sezonu... zobacz więcej

Data publikacji: wtorek 25 czerwca, 2019 w kategorii Practiculum Implantologii

Grono polskiej implantologii stomatologicznej powiększyło się o kolejnych wspaniałych lekarzy, którzy swoim Pacjentom zapewniają najlepszą i najnowocześniejszą metodę leczenia utraconych zębów za pomocą implantów. Dołączyli do niego Absolwenci VII Sezonu Grupa B Practiculum Implantologii, którzy 10 miesięczne szkolenie, przeszli „jak burza”. Pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik wszczepili aż 211 implantów i wykonali wiele zabiegów okołoimplantacyjnych, w tym kilkadziesiąt procedur regeneracyjnych tkanki kostnej i sinus lift. Szkolenie zakończyło się w równie imponującym stylu, bo ostatni dzień obfitował w wiele zabiegów wykonywanych już samodzielnie i wielu przyjętych Pacjentów.

Uroczystość wręczenia Certyfikatów Instytutu Vivadental, odbyła się tego samego dnia, 21 czerwca 2019 roku w ekskluzywnej Restauracji True, położonej na historycznej Wyspie Spichrzów, w samym Centrum Starego Gdańska. Nad brzegami Motławy, skąd onegdaj odpływały statki z najznakomitszymi towarami i do najodleglejszych krain, wznieśliśmy toast najlepszym szampanem, aby uświetnić ten wspaniały dla nas wszystkich moment – z jednej strony zakończenia wymagającego poświęcenia szkolenia, z drugiej zaś wejścia w zupełnie nowy obszar rozwoju zawodowego. Przy wyśmienitej kolacji i nie kończących się pogaduchach, moment ten trwał i trwał, aż do blasku wstającego słońca.

Naszym Wspaniałym Absolwentom na nowej drodze zawodowej, używając morskiego żargonu, życzymy stopy wody pod kilem, pełnych żagli i nieustannego odkrywania tego, co jest za horyzontem, nie tylko swoich marzeń. Dzisiaj już 121 Absolwentów Practiculum Implantologii podąża kursem na Sukces w leczeniu własnych Pacjentów…

Partnerem szkolenia jest portal ImplantyPolska.pl wyłączny dystrybutor systemu implantologicznego Axiom oraz zaawansowanych produktów dla stomatologów firmy Anthogyr. Zobacz filmy:

Galeria