Vivadental na Targach Urody

VIVADENTAL uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach związanych ze zdrowiem i pięknem człowieka, wypełniając z przyjemnością obowiązki związane z realizacją misji firmy. W dniach 3 i 4 października braliśmy udział w Targach Kosmetycznych... zobacz więcej

Data publikacji: czwartek 1 marca, 2018 w kategorii Targi, fora, spotkania

VIVADENTAL uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach związanych ze zdrowiem i pięknem człowieka, wypełniając z przyjemnością obowiązki związane z realizacją misji firmy.

W dniach 3 i 4 października braliśmy udział w Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które obyły się w obiektach Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Impreza ściągnęła wielu znanych producentów kosmetyków, w tym naszego Partnera, firmę Ziaja. Odbyło się wiele ciekawych konkursów i warsztatów, w tym makijażu, wizażu i stylistyki oraz fryzur.

My zaprezentowaliśmy nasz wiodący produkt – Vivadental Smile Design. Wzbudził on wielkie zainteresowanie zwiedzających, którzy z zaciekawieniem dowiadywali się o możliwościach kompleksowego leczenia uzębienia z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii współczesnej medycyny, które dostępne są wyłącznie w Klinice Vivadental. Prezentowaliśmy skaner protetyczny Trios 3 Shape, służący do pobierania elektronicznych wycisków protetycznych, będący kluczowym ogniwem w procesie CAD/CAM – tworzenia niezwykle precyzyjnego uzupełnienia protetycznego, które Pacjent może otrzymać niemalże od razu, nawet w ciągu kliku godzin.

Zwiedzający z ochotą przystępowali do Programu Prestiżowej Karty Vivadental, która jest nie tylko kartą lojalnościową, ale daje wiele ciekawych preferencji, w tym możliwość uczestniczenia w specjalnych promocjach wyłącznie dla posiadaczy Karty Vivadental oraz dokonywania zakupów ze specjalnym rabatem u Partnerów Programu, których jest już ponad 20.

Tradycyjnie, popularnością cieszył się nasz Konkurs na Najpiękniejszy Uśmiech, który zgromadził piękne kobiety i przystojnych mężczyzn. Targi pokazały, jak bardzo spójne jest piękno człowieka – włosy, powieki, paznokcie, zadbane ciało – nie mogą istnieć bez pięknego i zdrowego uzębienia.

Galeria