Practiculum Implantologii – Sezon VIIIA, sesja 3

Trzy dni pełne skupienia i emocji. W piątek 17 maja 2019 roku - to dla wielu naszych Kursantów pierwsze spotkanie z implantologią - ćwiczenia na modelach z zastosowaniem kompletnego systemu... zobacz więcej

Data publikacji: niedziela 19 maja, 2019 w kategorii Practiculum Implantologii

Trzy dni pełne skupienia i emocji.

W piątek 17 maja 2019 roku – to dla wielu naszych Kursantów pierwsze spotkanie z implantologią – ćwiczenia na modelach z zastosowaniem kompletnego systemu implantologicznego Axiom i fizjodyspenserów Implanteo. Procedury wykonywane ściśle według zaprogramowanych protokołów zabiegowych dla każdego etapu stosownie do średnicy i długości implantu: nawiercania-poszerzania-gwintowania i wkręcenia implantu. Zapoznanie z fizjodyspenserem i kasetą implantologiczną oraz oprzyrządowaniem. Ćwiczenia podstawowych zabiegów chirurgicznych w implantologii stomatologicznej: nacinanie dziąsła i odwarstwienie płata śluzówkowo- okostnowego oraz zaszywanie.

W sobotę 18 maja 2019 roku – to pierwszy dzień zabiegowy dla Kursantów Sezonu VIII Grupy A. Zabiegi zostały wykonane u Pacjentów pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik. Wykonali je lekarze mający za sobą pierwsze implantacje. Przyjęliśmy kilku Pacjentów, u których Kursanci wszczepili 5 implantów. To bardzo dobry początek i dobre przygotowanie do kolejnych sesji zabiegowych.

W niedzielę 19 maja 2019 roku – kolejne ćwiczenia z NLP w ramach panelu edukacyjnego Sukces Twojego Biznesu.

Partnerem szkolenia jest portal ImplantyPolska.pl wyłączny dystrybutor systemu implantologicznego Axiom oraz zaawansowanych produktów dla stomatologów firmy Anthogyr.

Zabieg 1

Galeria

Zabieg 2

Galeria

Zabieg 3

Galeria

Warsztaty

Galeria