Practiculum Implantologii – Sezon VIII – Grupa A – Wręczenie certyfikatów

Uroczyste wręczenie Certyfikatów Umiejętności Implantologicznych Instytutu Vivadental Absolwentom VIII Sezonu Practiculum Implantologii. Do grona polskich implantologów stomatologicznych dołączyło 35 lekarzy dentystów, którzy w ciągu 10 miesięcy zaawansowanej edukacji, uzyskali unikalne... zobacz więcej

Data publikacji: piątek 31 lipca, 2020 w kategorii Practiculum Implantologii

Uroczyste wręczenie Certyfikatów Umiejętności Implantologicznych Instytutu Vivadental Absolwentom VIII Sezonu Practiculum Implantologii.

Do grona polskich implantologów stomatologicznych dołączyło 35 lekarzy dentystów, którzy w ciągu 10 miesięcy zaawansowanej edukacji, uzyskali unikalne kompetencje zawodowe. Podzieleni na dwie grupy rozpoczęli od wykładów, następnie ćwiczeń na modelach i bardzo szybko przeszli do części praktycznej, zabiegowej. Korzystając …

z innowacyjnego Autorskiego Programu Edukacyjnego dr n.med. Violetty Szycik, Lidera Umiejętności Implantologicznych z ponad 26 letnim stażem w implantologii, otrzymali najlepsze wzorce postępowania w procedurach zabiegowych opartych o implanty, protetykę i regenerację kości. Przede wszystkim nabyli umiejętności zabiegowe. Pozwoliło to wielu z nich, na wprowadzenie leczenia implantologicznego do swojej praktyki jeszcze podczas szkolenia. Spełniając potrzeby swoich Pacjentów na najwyższym poziomie wiedzy i medycznego zaawansowania, mogą tworzyć jeszcze piękniejszy uśmiech polskich Pacjentów i budować lepszą przyszłość swojej praktyki.

Spędziliśmy kolejny wspaniały wieczór w doskonałym towarzystwie lekarzy dentystów, dla których rozwój własnych kompetencji to kluczowa wartość wykonywanego zawodu i odpowiedzialności wobec swoich Pacjentów. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, kolejnych zadowolonych Pacjentów i jeszcze większej satysfakcji z wykonywanej pracy. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach rozwijających umiejętności zabiegowe organizowanych przez Instytut Vivadental.

Uroczystość wręczenia Certyfikatów odbyła się w Restauracji Sky Bar hotelu Holiday Inn Gdańsk – City Centre, na historycznej Wyspie Spichrzów i opływającej jej Motławy w samym Centrum Starego Gdańska. Z Grupą A świętowaliśmy te piękne chwile 15 lutego 2020 roku, z Grupą B tydzień później – 22 lutego 2020 roku.

Wkrótce po tych wspaniałych wydarzeniach, 6 marca 2020 roku, w tym samym miejscu zainaugurowaliśmy X Jubileuszowy Sezon Practiculum Implantologii.

Poznaj więcej szczegółów i przekonaj się jak wiele możesz zyskać: www.practiculum.pl

Partnerem edukacji w Instytucie Vivadental jest portal ImplantyPolska.pl – wyłączny dystrybutor systemu implantologicznego Axiom oraz zaawansowanych produktów dla stomatologów firmy Anthogyr. System AXIOM jest niezwykle przyjazny i prosty, a jego obsługa intuicyjna, zaś implanty charakteryzuje trwałość i nadzwyczajne możliwości, zarówno w zakresie planowania i wykonania implantacji, jak i w obszarze estetyki rekonstruowanego uzębienia. Przeznaczone są do wszystkich przypadków klinicznych, do uzupełniania wszelkiego rodzaju braków zębowych i implantacji we wszystkich typach kości w żuchwie i szczęce. System umożliwia lekarzowi pełną swobodę w polu zabiegowym na każdym poziomie zaawansowania. Zapewnia najwyższą jakość, precyzję, komfort i bezpieczeństwo podczas całego procesu leczenia implantoprotetycznego. Uczestnicy szkolenia mogą korzystać ze specjalnej oferty rabatowej zakupu systemu Axiom i stosować implanty we własnej praktyce już podczas szkolenia.

Zobacz: www.ImplantyPolska.pl

Zobacz filmy:

http://vivadental.tv/film/axiom/

http://vivadental.tv/film/anthogyr-axiom-implanty-polska/

http://vivadental.tv/film/axiom-concept-nowy-wymiar-implantologii/

http://vivadental.tv/film/implanty-axiom-w-perspektywie-sukcesu/

http://vivadental.tv/film/practiculum-implantologii-twoj-klucz-do-sukcesu/

Galeria:

Galeria