Practiculum Implantologii – Sezon VIII – Grupa A – Sesja 10

Finałowa 10 Sesja VIII Sezonu Practiculum Implantologii. Zabiegi wykonują lekarze Grupy A. Edukacja w Instytucie Vivadental oparta jest o wiedzę i praktyczne umiejętności zabiegowe. Wiodące Practiculum Implantologii uznawane jest za... zobacz więcej

Data publikacji: piątek 31 lipca, 2020 w kategorii Practiculum Implantologii

Finałowa 10 Sesja VIII Sezonu Practiculum Implantologii. Zabiegi wykonują lekarze Grupy A.

Edukacja w Instytucie Vivadental oparta jest o wiedzę i praktyczne umiejętności zabiegowe. Wiodące Practiculum Implantologii uznawane jest za najbardziej zaawansowane i innowacyjne szkolenie dla adeptów implantologii stomatologicznej. W trakcie całego szkolenia dominuje praktyka i zabiegi wykonywane u Pacjentów pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik. Poprzedzają je wykłady i ćwiczenia na modelach z zastosowaniem aparatury i narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegów. Daje to wiedzę o procesach leczenia i pozwala na płynne opanowanie protokołów zabiegowych. Wykonywanie ich u Pacjentów ugruntowuje zdobyte umiejętności, kształtuje prawidłowe nawyki i składa się nowe unikalne kompetencje. To najlepsza i unikalna edukacja implantologii stomatologicznej.

Kluczowym celem szkolenia jest skuteczne opanowanie procedur zabiegowych i wprowadzenie implantologii do własnej praktyki przez szkolących się lekarzy. Finałowa 10 Sesja VIII Sezonu Practiculum Implantologii Zabiegi wykonują Absolwenci Sezonu VIII, Grupa A (14 i 15 lutego 2020 roku).

Galeria