Practiculum Implantologii – Sezon IXA Certyfikaty Umiejętności Implantologicznych Instytutu Vivadental

W sobotnie popołudnie 22 sierpnia 2020 roku, tuż po zakończeniu zabiegów, odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Umiejętności Implantologicznych Instytutu Vivadental, wieńcząca 10 miesięczne szkolenie. Dzisiaj przekrojowa fotogaleria. Wkrótce relacja video... zobacz więcej

Data publikacji: piątek 4 września, 2020 w kategorii Practiculum Implantologii

W sobotnie popołudnie 22 sierpnia 2020 roku, tuż po zakończeniu zabiegów, odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Umiejętności Implantologicznych Instytutu Vivadental, wieńcząca 10 miesięczne szkolenie.

Dzisiaj przekrojowa fotogaleria. Wkrótce relacja video z uroczystości zakończenia i wywiady z naszymi Absolwentami.

Te piękne dla nas wszystkich chwile, uświetniła wieczorna Kolacja na Tarasie VIP Marina Club Hotel w Gdańsku, skąd roztacza się znakomita panorama na Gdańsk, nasze wspaniałe miasto i zachodzące słońca. W doskonałej atmosferze, która towarzyszyła nam podczas niemalże całego roku, dzieliliśmy się wrażeniami i refleksjami nie tylko ze szkolenia i życia zawodowego, choć rozmowy o przyszłości zdominowane były perspektywą wykorzystania nowych kompetencji zawodowych.

Naszym Wspaniałym Absolwentom IX Sezonu Practiculum Implantologii z Grupy A, życzymy, aby dawali swoim Pacjentom tyle zachwytu z rekonstrukcji implantoprotetycznych, ile samym sobie satysfakcji z wykonywanej pracy. Pozostajemy do ich dyspozycji, aby służyć radą i konsultować skomplikowane przypadki.

Finałowa 10 Sesja Practiculum Implantologii, to dla 14 lekarzy z Grupy A IX Sezonu, ostatnie w ramach szkolenia zabiegi wykonywane pod kierunkiem dr n.med. Violetty Szycik. Przebiegły one w mistrzowskim stylu i już całkowicie samodzielnie. Niektórzy już wprowadzili implantologię do własnej praktyki. To największy sukces Autorskiego Programu Edukacyjnego w implantologii stomatologicznej stworzonego i realizowanego przez dr n.med. Violettę Szycik. Jego kluczowym elementem jest praktyka i wykonywanie procedur implantologicznych u Pacjentów pod kierunkiem Mentorów. Poprzedza je symultaniczna nauka procedur zabiegowych na modelach, dla której stworzyliśmy jeszcze lepsze warunki w naszej nowej sali szkoleniowej.

Galeria