Pełne skupienie lekarza

Koncentracja przy wykonywaniu zabiegów, to kluczowy element powodzenia i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, pozwalająca zaangażować w pełni cały potencjał intelektualny i manualny lekarza dla rozwiązania problemu zgłoszonego przez Pacjenta. Jest to... zobacz więcej

Data publikacji: środa 28 lutego, 2018 w kategorii Kursy i szkolenia

Koncentracja przy wykonywaniu zabiegów, to kluczowy element powodzenia i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, pozwalająca zaangażować w pełni cały potencjał intelektualny i manualny lekarza dla rozwiązania problemu zgłoszonego przez Pacjenta.

Jest to szczególnie istotne przy zabiegach z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, które w coraz większym stopniu odzwierciedlają współczesne oczekiwania naszych Pacjentów. Zaawansowane technologicznie urządzenia umożliwiają przeprowadzanie unikalnych i nowatorskich zabiegów. Wymagają od lekarza znacznie większej wiedzy i przygotowania. Jednak w rezultacie pozwalają lekarzowi ześrodkować swoją uwagę wyłącznie na technice wykonywania poszczególnych procedur i skupieniu się na najmniejszych detalach. W efekcie Pacjent spełniając swoje najśmielsze marzenia o pięknym uśmiechu, leczony jest szybko i komfortowo przy zachowaniu najwyższych standardów i ponadprzeciętnej jakości, a nadzwyczajne efekty terapeutyczne i estetyczne mają decydujący wpływ na jego końcowe zadowolenie. Szkolenia w Instytucie VIVADENTAL oparte są o najnowocześniejsze technologie sprzętowe, materiałowe i farmakologiczne. Zobacz jak bardzo pozwala to lekarzom skupić uwagę na samym zabiegu i wydobyć pełnię kunsztu i najwyższą jakość, stając się tym samym receptą na sukces leczenia i satysfakcję Pacjenta.

Galeria