Implantologia w teorii i praktyce w Instytucie Vivadental

W ostatni przedświąteczny Bożonarodzeniowy weekend 2017 roku, ruszył kolejny program edukacyjny Instytutu Vivadental przeznaczony dla adeptów implantologii stomatologicznej – PRELUDIUM IMPLANTOLOGII – IMPLANTOLOGIA W TEORII I PRAKTYCE. Przystąpiło do niego... zobacz więcej

Data publikacji: piątek 2 marca, 2018 w kategorii Preludium Implantologii

W ostatni przedświąteczny Bożonarodzeniowy weekend 2017 roku, ruszył kolejny program edukacyjny Instytutu Vivadental przeznaczony dla adeptów implantologii stomatologicznej – PRELUDIUM IMPLANTOLOGII – IMPLANTOLOGIA W TEORII I PRAKTYCE. Przystąpiło do niego 14 lekarzy, którzy w trakcie 5-miesięcznego szkolenia zdobędą podstawowe wiadomości z zakresu chirurgii i protetyki implantologicznej oraz nabędą umiejętności praktyczne przechodząc cykl intensywnych ćwiczeń na modelach oraz kurs z udziałem pacjentów, na którym wykonają swoje pierwsze procedury zabiegowe wyuczone w trakcie szkolenia. W późniejszym etapie będą mogli podnosić zakres wiedzy i doskonalić swoje umiejętności na Practiculum Implantologii, najbardziej zaawansowanym i innowacyjnym szkoleniu dla adeptów implantologii stomatologicznej, który w roku 2017 otrzymał prestiżową nagrodę polskiego biznesu – Godło Teraz Polska.

Obecnie z różnych form wielomiesięcznego szkolenia w Instytucie Vivadental korzysta 58 lekarzy.

Szkolenie PRELUDIUM IMPLANTOLOGII – IMPLANTOLOGIA W TEORII I PRAKTYCE rozpoczęliśmy tradycyjnie od wykładów i ćwiczeń z chirurgii stomatologicznej, a ponad programowo nasi kursanci przeszli zajęcia praktyczne z wprowadzania implantów na modelach.

Galeria