III Vivadental Beauty Forum – Oto budujemy Markę Premium…

23 kwietnia 2016 roku, Dwór Oliwski. Dochodzi godzina 10… Lada moment rozpocznie się kolejne Rendez Vous Kobiet Sukcesu, święto piękna, zdrowia, mody i sztuki. Kreowane przez Viavadental, z roku na... zobacz więcej

Data publikacji: środa 28 lutego, 2018 w kategorii Targi, fora, spotkania

23 kwietnia 2016 roku, Dwór Oliwski. Dochodzi godzina 10… Lada moment rozpocznie się kolejne Rendez Vous Kobiet Sukcesu, święto piękna, zdrowia, mody i sztuki. Kreowane przez Viavadental, z roku na rok zaskarbia sobie coraz więcej sympatii, zarówno Kobiet, jak i Partnerów Vivadental, którzy wspólnie z Grupą Vivadental chcą celebrować tę ideę. Z każdą chwilą jest coraz ciaśniej i głośniej, kolorowo i dostojnie. Mistyczne wnętrza jednego z najpiękniejszych hoteli Wybrzeża wypełniają się pięknymi kobietami. Na dworze przyjemne ciepło, na niebieskim niebie słońce, a nieopodal strumień szumem wody odmierza czas do rozpoczęcia imprezy. Gości witają gospodarze wydarzenia – Zarząd i Pracownicy Kliniki Vivadental. Wśród nich wiele znanych i lubianych Kobiet – Posłanka na Sejm RP Henryka Krzywonos – Strycharska, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Hanna Zych – Cisoń, Prof. dr hab.inż. Ewa Babicz – Zielińska oraz Prof. dr hab. n.med. Katarzyna Emerich – Konsultant Wojewódzki Ds. Stomatologii Dziecięcej. Przedstawiciele miejscowych mediów, prasy i prywatnej telewizji. Dopisuje wspaniała wiosenna pogoda. Wszystkich ogarnia aura wiosny i odprężenia. Już za chwilę Tomasz Podsiadły – aktor i profesjonalny konferansjer – rozpocznie tete-a-tete poświęcone temu, co dla Kobiet jest niezwykle ważne – zdrowiu i urodzie. Kończy się studencki kwadrans… i zaczynamy!

Prolog

Gości wprawia w zachwyt ekstrawagancki pokaz mody inkrustowany przepiękną muzyką i efektami wizualnymi. Jego autorką jest nasza utalentowana skrzypaczka młodego pokolenia, kreatorka mody i koneserka sztuki – Marta Nanowska. W trakcie naszego Forum będzie jeszcze wiele razy budzić podziw i fascynację oraz unosić do wzruszeń, także nielicznych mężczyzn towarzyszących imprezie. Doprawdy cudowne występy…

Pierwsze prezentacje

Dr n.med. Violetta Szycik przedstawia nieograniczone możliwości wykreowania własnego uśmiechu, jakie daje najbardziej zaawansowany technologicznie produkt Kliniki Vivadental – „VIVADENTAL SMILE DESIGN”, a metamorfozę uzębienia, jako impuls do całkowitej zmiany własnego wizerunku. Prezentuje zespół Kliniki obecny na Vivadental Beauty Forum, w którego rękach powstają najbardziej spektakularne metamorfozy uzębienia.

Następnie Karolina Sozańska – Dyrektor Zarządzający Holistic Clinic Gdynia wraz z dr. Markiem Pituchą ukazują możliwości medycyny estetycznej i regeneracyjnej, dzięki koncepcji holistycznej preferowanej przez dr. n.med. Krzysztofa Gojdzia, doskonałego lekarza i wziętego celebrytę.

Filozofia holistyczna nie jest obca także Centrum Medycznemu dr Kubik, którego przedstawiciele prezentują najnowocześniejszą metodę redukcji tkanki tłuszczowej pierwszym w Polsce laserem SculpSure. Manager Centrum Krzysztof Kozioł, wespół z pełnomocnikiem amerykańskiego producenta, przybliżają oryginalne i nadzwyczajne walory tego urządzenia oraz wykonywanych za jego pomocą zabiegów.

Z kolei dr n. med. Jan Staniewicz z Laguna Medical zwraca uwagę na istotne elementy zdrowia oczu, a Katarzyna Wojda z firmy Eco Smaki przekonuje o znaczeniu zdrowia jelit i utrzymaniu właściwej kultury żywienia, dla zdrowia całego organizmu. Po prostu – Zdrowie i Uroda.

Pierwsza przerwa to czas na małą czarną i kuluarowe rozmowy o zdrowiu, modzie i urodzie, a więc temat rzeka…
Zainteresowanie wzbudza najnowszy Mercedes Klasy E prezentowany przez Autoryzowanego Dealera – Firmę Witman z Gdańska Oliwy. Wychodzimy na zewnątrz oglądamy to białe cacko. Obok sportowy i niezwykle rzadki na naszych drogach, Mercedes GTS w wyzywającym kolorze złota. Emocje rosną. Pojazdy doskonale wpisują się w atmosferę naszego spotkania…

Tuż po przerwie kolejna odsłona mody w wykonaniu Marty Nanowskiej i pięknych modelek. Kolejna ekstaza dobrego smaku, piękna i muzyki. Nadchodzi moment przez wszystkich z ciekawością wyczekiwany, na społeczną odpowiedzialność biznesu.

Fundacja dla Dzieci Viavadental wraz z Fundacją Święty Pankracy przestawia Projekt Skrzydła, zorientowany na wspieranie i pomoc dzieciom obdarzonym talentami, a nie mającymi szans na ich rozwinięcie ze względu na sytuacją rodzinną, materialną, wykluczenie społeczne oraz inne przeszkody. Audytorium zapoznaje z projektem Izabela Kusznierewicz, Jerzy Ejmont i Dorota Wawrzynowicz.

A wkrótce potem, fabuła Forum powraca na grunt wszechobecnego Uśmiechu, który jest motywem przewodnim III Vivadental Beauty Forum. Dyplomowana higienistka stomatologiczna – Elżbieta Barańska z Kliniki Vivadental prezentuje profesjonalny program klinicznej higieny uzębienia i jego znaczenie w utrzymaniu pięknego uśmiechu przez całe życie.

Grażyna Paturalska, posługując się własnym przykładem, ukazuje jak bardzo własny wizerunek jest istotny w życiu kobiety w każdym wieku. Jako była posłana na Sejm RP oraz autorka bestsellerowych książek „Ubierz Duszę” i „Ubierz J(Ego)” ukazuje tematykę z perspektywy niezwykłej wiedzy, talentu i autopsji.

Po tej lekkiej lekcji dobrego stylu, na scęnę wkracza Rafał Placek, zawodowy fotograf, znany z unikalnych prac przy fotografowaniu najsławniejszych ludzi kultury, filmu i sztuki. Dopełnia wcześniejszą prezentację jakże aktualnym w obecnej dobie, ze wszech miar interesującym wykładem na temat tworzenia własnego wizerunku w sieci i mediach społecznościowych, a w zasadzie jego ochrony i roztropnego zarządzania. Czas szybko ucieka…

Kolejna przerwa to słodki poczęstunek przy wspaniałej kawie serwowanej przez Dwór Oliwski.
To okazja do zapoznania się z niezwykle interesującymi pracami Artystek z Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki
oraz prezentacjami produktów stomatologicznych firm Philips, Blanx oraz Glaxo SmithCline. Lecz przerwa nie trwa długo…

Po przerwie wszystkich olśniewa przepiękna improwizacja muzyki do filmu „Gladiator” w wykonaniu Marty Nanowskiej i takież same kreacje jej sukien prezentowanych przez najpiękniejsze polskie modelki.

Ten niezwykły nastrój wprowadził nas w klimat prezentacji problemu autyzmu i wykluczenia społecznego osób dotkniętych tą chorobą. Nikt nie mógł tego zrobić lepiej, niż Małgorzata Rybicka – Prezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym. Obejrzeliśmy niezwykle wzruszający i przejmujący film, którego głównym bohaterem jest syn Pani Małgorzaty – Antoni Rybicki. Zobaczyliśmy będący w ostatniej fazie realziacji, Projekt Stowarzyszenia – Budowa Domu Dla Osób Autystycznych. Fundacja dla Dzieci Vivadental już wcześniej zadeklarowała objęcie opieką stomatologiczną jego mieszkańców, oczywiście także przed zamieszkaniem.

Na scenę wkracza Marta Nanowska i tajemniczo zapowiada kolejnego prelegenta, dla którego dedykuje utwór “She”, którego autorem jest Charles Aznavour, a który zachował się w naszej pamięci wraz z filmem Notting Hill, dzięki przepięknej interpretacji Elvisa Costello. Jesteśmy oczarowani, bo skrzypce Marty Nanowskiej brzmią jak cała orkiestra i jak subtelne nuty wiosny. Po prostu ekspresja i elegancja. I już wszystko staje się jasne. To Mercedes Benz nawiązuje do sukcesji tego pięknego wrażenia. Zainspirowany pięknem Kobiety, kiedyś dał początek najlepszej marce w historii motoryzacji, a dzisiaj stworzył portal tylko dla Kobiet – She’s Mercedes. Prezentacji dokonuje Olga Witman, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman, najstarszego bodaj i mającego największe tradycje salonu samochodowego Trójmiasta.

Ostatnia prezentacja to premierowy pokaz awangardowej biżuterii dla mężczyzn Michaela Michalczewskiego i Markusa Sitowskiego – nowej marki Michael&Markus, która zrobiła na wszystkich wielkie wrażnie, zarówno przeznaczeniem – biżuteria dla mężczyzn, jak i ciekawym i unikalnym wzornictwem.

Tuż przed godziną 15 Kobiece Party zakończyła atrakcyjna zabawa w figle–migle z wizytówkami,
przynosząc niemal wszystkim zaskakujące niespodzianki.

III VIVADENTAL BEAUTY FORUM przechodzi do historii, a liczny udział Pań, których było ponad 200, świadczy o rosnącym zainteresowaniu wiedzą na temat najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań oferowanych przez współczesną medycynę. Klinika Vivadental wraz z Partnerami każdego dnia spełnia najbardziej wysublimowane potrzeby Kobiet w dziedzinie Piękna, Zdrowia i Urody, a czyniąc z medycyny sztukę, przenika głęboko do marzeń i zapewnia spektakularne efekty terapeutyczne i estetyczne. W naszych planach są już kolejne innowacje, które z radością przedstawimy na IV VIVADENTAL BEAUTY FORUM, na które już teraz serdecznie zapraszamy, mając nadzieję, iż przyniesie Paniom jeszcze więcej wrażeń i satysfakcji.

Jednak nie tylko własne zdrowie i moda były dla naszych Pań najważniejsze. Równie bowiem istotna okazała się wprowadzana przez nas do programu Forum problematyka osób wykluczonych i sprawa solidarności wobec najuboższych. Zaakcentowana w ramach panelu społecznej odpowiedzialności biznesu, spotkała się ze zrozumieniem, zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem, zarówno przez Panie, jak i Partnerów Vivadental. Kontynuacja tej pięknej i pożytecznej drogi, to rzecz oczywista.

Szanownym Paniom serdecznie dziękujemy za to, że powierzając nam to co najcenniejsze – Własne Zdrowie, codziennie obdarzają nas największym zaufaniem, zaś Partnerom, że możemy wspólnie tworzyć zupełnie nową wartość na rynku usług medycznych, której fundamentem jest Człowiek, a w tym potrzeby naszych Pacjentów oraz całego Społeczeństwa. Oto budujemy Markę Premium.

Dr n. med. Violetta Szycik
Prezes Zarządu Grupy Vivadental

Galeria