Forum Zdrowie – Uroda – Moda – Sztuka

W sobotę 28 kwietnia 2015 r. w Klinice VIVADENTAL odbyło się Forum poświęcone kobietom, które od lat akcentują swoje niezwykłe dokonania na wszelkich płaszczyznach życia i odnoszą sukcesy, dla których... zobacz więcej

Data publikacji: środa 28 lutego, 2018 w kategorii Targi, fora, spotkania

W sobotę 28 kwietnia 2015 r. w Klinice VIVADENTAL odbyło się Forum poświęcone kobietom, które od lat akcentują swoje niezwykłe dokonania na wszelkich płaszczyznach życia i odnoszą sukcesy, dla których Promienny Uśmiech stał się ich synonimem i nieodłącznym, najważniejszym atrybutem osobowości i wizerunku.

Zaprezentowaliśmy najnowocześniejsze metody leczenia uzębienia oraz utrzymania higieny jamy ustnej. Kulminacyjnym wydarzeniem była premiera innowacyjnego programu VIVADENTAL SMILE DESIGN, dającego nieograniczone możliwości projektowania, wizualizacji i tworzenia pięknego uśmiechu wedle swoich najśmielszych marzeń i oczekiwań. Przedstawiliśmy najnowocześniejszy na świecie skaner protetyczny i technologię CAD/CAM, umożliwiające doskonałe odwzorowanie uzębienia i jego odtworzenie nawet w trakcie jednej wizyty. Tradycyjnie uczestniczki Forum korzystały z konsultacji naszych specjalistów i diagnostyki uzębienia tomografem komputerowym New Tom 5G.

Panie z największym zainteresowaniem i przyjemnością korzystały z porad specjalistów medycyny estetycznej z Centrum Medycznego Dr Kubik w Gdyni, uznawanego za lidera w swojej branży. Przedstawili oni zalety zabiegów kosmetologicznych oraz ultranowoczesnych zabiegów ginekologicznych z użyciem najnowocześniejszego lasera, które przynoszą nadzwyczajne efekty estetyczne i diametralną poprawę komfortu życia kobietom w każdym wieku.

Powodzeniem cieszyła się najnowsza kolekcja kreacji naszej wschodzącej gwiazdy polskiej mody, projektantki i kreatorki, Pani Katarzyny Kmiecik prowadzącej Salon UFUFU.

Zainteresowanie budziła galeria prac artystek z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Konkursy z nagrodami oraz wręczenie prestiżowych Kart VIVADENTAL uprawniających do korzystania z atrakcyjnych promocji zakończyły ten piękny dzień w VIVADENTAL.

Galeria