DNA Kliniki Vivadental…

Każdego niemal dnia zespół lekarzy specjalistów Kliniki Vivadental kierowany przez dr n.med. Violetę Szycik, przeprowadza skomplikowane zabiegi, przywracając Pacjentom zdrowy i piękny uśmiech w trakcie jednej wizyty. Poprzedza je wnikliwa... zobacz więcej

Data publikacji: wtorek 15 października, 2019 w kategorii Pozostałe

Każdego niemal dnia zespół lekarzy specjalistów Kliniki Vivadental kierowany przez dr n.med. Violetę Szycik, przeprowadza skomplikowane zabiegi, przywracając Pacjentom zdrowy i piękny uśmiech w trakcie jednej wizyty. Poprzedza je wnikliwa diagnostyka oraz analiza i planowanie w środowisku wirtualnym z wykorzystaniem diagnostyki radiologicznej 3D najlepszego na świecie tomografu komputerowego New Tom 5G (www.vivadental.tk).

Dzień zabiegowy trwa zazwyczaj od godziny 10 do 20, a zabiegi odbywają się na specjalistycznej sali zabiegowej zgodnie z ustalonym porządkiem i kolejnością. Dr n.med. Violetta Szycik przeprowadza procedury chirurgiczne i implantacyjne oraz kieruje przebiegiem wszystkich innych procedur. Za wykonanie rekonstrukcji protetycznych na implantach odpowiedzialna jest specjalista protetyki stomatologicznej dr Małgorzata Piotrowska. Asystę zabiegową sprawuje asystentka implantologiczna Dorota Makarewicz.

Zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym w formie analgosedacji, czyli znieczulenia dożylnego, które przeprowadza Dr Damian Antczak, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Zaawansowane stanowisko anestezjologiczne, wyposażone w najnowocześniejszy aparat do znieczulania firmy Dräger – Atlan A350 XL, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu.

Podczas jednego dnia dr Violetta Szycik wprowadziła 16 implantów Axiom zarówno w szczęce, jak i w żuchwie oraz wykonała procedury regeneracji tkanki kostnej. Jeden z zabiegów polegał na usunięciu wielu zębów w szczęce i natychmiastowym wprowadzeniem kilku implantów. W tym samym dniu dr Małgorzata Piotrowska wykonała natychmiastową odbudowę protetyczną całego łuku zębowego na implantach. Zadowoleni Pacjenci opuszczali Klinikę Vivadental z pełnym uśmiechem na ustach.

Galeria