Baltica Cheerleaders

W dniu 11 lipca 2014 roku VIVADENTAL gościł cheerleaderki z PLONKA TEAM, które reprezentując Polskę na odbywających się w ubiegłym tygodniu MISTRZOSTWACH EUROPY W CHEERLEADINGU w Manchesterze - European Cheerleading... zobacz więcej

Data publikacji: środa 28 lutego, 2018 w kategorii Pozostałe

W dniu 11 lipca 2014 roku VIVADENTAL gościł cheerleaderki z PLONKA TEAM, które reprezentując Polskę na odbywających się w ubiegłym tygodniu MISTRZOSTWACH EUROPY W CHEERLEADINGU w Manchesterze – European Cheerleading Championships, wywalczyły brązowy medal. Młode gwiazdy pod kierunkiem doświadczonej trenerki Pani Alicji Płonka tuż po wakacjach wyruszają na Mistrzostwa Świata z zamiarem walki o złoto. Będziemy im dopingować i już trzymamy kciuki. Sukces Zespołu PLONKA TEAM tworzą dziewczęta o pięknym uśmiechu, które pomimo młodego wieku, wykazują właściwą troskę o własne zdrowie i wizerunek. VIVADENTAL jako Partner Zespołu PLONKA TEAM sprawuje profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Przed wyjazdem wszystkie dziewczyny postanowiły jeszcze bardziej upiększyć swój uśmiech w VIVADENTAL dając przy tej okazji pokaz swoich nadzwyczajnych umiejętności. Młodemu Zespołowi życzymy dalszych sukcesów i oczywiście Mistrzostwa Świata!

Galeria